Секрети краси від оксани коньковой

Так як у мене проблемна шкіра, я багато знаю про те як за нею доглядати. Кожен день доглядаю за нею за допомогою тих засобів, які відкрила для себе за останні роки і, які вважаю найбільш ефективними.

Як зняти подразнення і лущення з проблемної шкіри

В основному причиною появи лущення і почервоніння є недостатня кількість вологи в шкірі. Тому я раджу зволожувати шкіру знежиреним кремом, який містить лецитин і вітамін Е. Подібний крем створює на шкірі тонку плівку, яка не дає випаруватися вологи.
Необхідно завжди мати при собі невеликий флакончик з термальною водою, яка дозволяє поповнити запас вологи в шкірі в лічені секунди. Головним її достоїнством вважаю те, що її можна наносити як на очищену шкіру обличчя, так і на макіяж.

А якщо шкіра обличчя лущиться, необхідно додати в свій раціон харчування морква (вона містить багато вітаміну А, який так необхідний шкірі) вершкове масло, молочні продукти, яєчний жовток, печінка, помідори і огірки (інтенсивно насичують вологою клітини нашого організму).

Якщо шкіра лущиться дуже сильно потрібно використовувати висококонцентровану саліцилову кислоту- потрібно протирати ватним диском вранці і ввечері саме ті місця, де шкіра лущиться. Не варто протирати їй все обличчя, щоб не допустити нових вогнищ лущення. Дану процедуру потрібно проводити дуже акуратно, щоб не спалити шкіру!

Так само раджу використовувати мигдальне та оливкова олії, які усувають роздратування і захищають від лущення.

ось деякі маски, які допомагають мені справлятися з моєї «примхливої» шкірою ??????

Отшелушивающая маска

Інгредієнти: по 1 ч. Л. сметани (густих вершків) і меду.
Змішуємо інгредієнти, наносимо суміш на обличчя і через 20 хвилин змиваємо прохолодною водою.

Медова маска

Мед - це найцінніший продукт в моєму арсеналі по догляду за шкірою. Всім відомо, що він багатий вітамінами, мікроелементами і маслами, тому так корисний для нашої шкіри.

Інгредієнти: приблизно 100 г меду, яєчний жовток, 2 ложки рослинної олії.

Мед змішати з жовтком і маслом, перемішати і підігріти. Потім тнанесті маску декількома шарами інтервалом в 5 хвилин, змити теплою водою.

Маска на основі вівсяних пластівців

Це моє улюблене засіб :) Данну маску іноді використовую замість скрабу, ефект приголомшливий!

Інгредієнти: 4 ст. ложки вівсяних пластівців, вода

Змішати пластівці з водою, підігріти на плиті, процідити і нанести масажними рухами на шкіру обличчя. Залишити маску на 15 хвилин. Потім змити прохолодною водою і нанести зволожуючий крем. Раджу під час нанесення маски на шкіру, покласти на повіки гуртки огірка, шкіра повік розгладиться і зволожиться :)

Якщо ваша шкіра часто обвітрюється, то в таких випадках вам, як і мені, допоможуть живильні маски.
Я користуюся одним перевіреним рецептом, який мені дуже подобається!

пом`якшувальна маска

Інгредієнти: 1 ч. Л. липового чаю (іноді замість липового чаю використовую листя малини), &frac12- склянки окропу, 2 ст. л. висівок.

Чай заварити, залити їм висівки. Маску на обличчі потрібно тримати хвилин 15, використовувати 2-3 рази в тиждень.

Так як моя шкіра схильна до запалення, мені дуже добре допомагає сік алое. Спеціально для цього вирощую цей чудо-квітка на підвіконні ??????

Лосьйон з соком алое:

Інгредієнти: 1 лимон, 0,5 ч. Л. соку алое, 10 ст. л. кип`яченої теплої води.

Лимон нарізати тонкими скибочками, залити теплою кип`яченою водою, додати сік алое. Настояти приблизно 3 години.

Протирати лосьйоном обличчя 3 рази в день.

Ну ось мабуть і всі мої секрети краси :))

P.S. Дякуємо за Ваш чудовий журнал! Подобається доступний і дуже цінний матеріал. Дізнаюся багато нового і корисного для себе :))

Оксана Конькова

Поділися в соц мережах:

ІНШЕ

Винні маски для обличчя фото

Винні маски для обличчя

Винні маски для обличчя - Домашні засоби на основі вина, які використовуються для тонізації, харчування, зміцнення,…

Маски для обличчя з авокадо фото

Маски для обличчя з авокадо

Маски з авокадо - Домашні косметичні засоби для різних типів шкіри, основним компонентів яких є м`якоть авокадо.Маски…

Маски для обличчя з дині С„РѕС‚Рѕ

Маски для обличчя з дині

Маски для обличчя з дині - Домашні косметичні засоби для догляду за шкірою обличчя, приготовані на основі дині.зміст1…

Маски для обличчя з лимона фото

Маски для обличчя з лимона

Маски для обличчя з лимона - Домашні засоби по догляду за обличчям на основі лимона. Підходять для жирної,…

Маски для обличчя з моркви фото

Маски для обличчя з моркви

Маски для обличчя з моркви - Домашні засоби для особи, приготовані на основі моркви.зміст1 Маски для всіх типів шкіри2…

Маски для обличчя з вівсянки фото

Маски для обличчя з вівсянки

Маски для обличчя з вівсянки - кошти з додаванням вівсяних пластівців, призначені для догляду за шкірою обличчя. всі…

Маски для обличчя з огірка фото

Маски для обличчя з огірка

Маски для обличчя з огірка - Косметичні засоби для догляду за шкірою обличчя на основі огірка.зміст1 Маски для всіх…

Маски для обличчя з персика фото

Маски для обличчя з персика

Маски для обличчя з персика - Рецепти домашніх засобів для догляду за шкірою обличчя з вмістом м`якоті персика.Маски…

Маски для обличчя з помідора фото

Маски для обличчя з помідора

Маски для обличчя з помідора - Домашні засоби по догляду за обличчям на основі помідора. Помідори роблять сильний вплив…

Маски для обличчя з хурми фото

Маски для обличчя з хурми

Маски для обличчя з хурми - Домашні засоби на основі [[[хурма | хурми]], які використовуються для очищення, зволоження…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Секрети краси від оксани коньковой