Мені 26 років, а мені не хочеться жити. Я втомилася

Ні, я не маю на увазі самогубство, оскільки боюся смерті і не хочу заподіяти біль і зайві проблеми своїм рідним, у яких і без того своїх проблем вистачає.

Але я б хотіла, щоб мене просто не було, щоб я не з`являлася на цей світ.

Я з тих, про яких кажуть "не від світу цього". Я абсолютно асоціальна, відчуваю себе білою вороною, не можу ужитися ні в одному жіночому колективі - а значить, не можу знайти постійну роботу.

Причому я абсолютно неконфліктна людина, не люблю плітки і `перемивання кісточок`, що зазвичай і відбувається в жіночому колективі.

Я інтроверт. А люди не люблять несхожих на себе. У підсумку я 4 роки як домогосподарка, але розумію, що треба заробляти і з острахом думаю про своїх майбутніх колег.

Може, для когось це здасться смішним, але неможливо працювати там, де всі налаштовані проти тебе.

Мій чоловік любить мене, але не хоче дітей. Я не відчуваю себе щасливою в шлюбі. Моє життя безглузда і марна.

анонім

Поділися в соц мережах:

ІНШЕ

А я люблю одруженого! фото

А я люблю одруженого!

Чоловік, дружина і коханкаНу, люблю, що ж тепер поробиш ?! Люблю до запаморочення, до щенячого радості вранці і…

Жіночі листи. Лист третій фото

Жіночі листи. Лист третій

Психологія любовіВсе ж вирішила написати тобі пару рядків. Я вже не можу без цього невеликого нічної розмови з тобою.…

Як думають чоловіки? фото

Як думають чоловіки?

Психологія відносинІсторія, яка зі мною трапилася, стара, як світ, так я і не скаржуся, і на оригінальність не…

Коли пройде образа? фото

Коли пройде образа?

Сімейні проблеми: зрада чоловікаУ нас була хороша нормальна сім`я. Сварилися, звичайно, але яка сім`я без сварок живе…

Чи можна жити без обману? фото

Чи можна жити без обману?

Сім`я діти"Я їх дуже люблю, своїх батьків, особливо тата. Папа для мене завжди був найкращим, я мріяла, щоб мій…

Мій чоловік - бабій фото

Мій чоловік - бабій

Сімейні проблеми: зрада чоловікаУ мене є свій будинок, дорослі, добре влаштувалися в житті діти, цікава робота,…

Не хочу старіти! фото

Не хочу старіти!

Проблеми сімейних відносинА у мене ось яка проблема, а може не проблема - я не знаю. Мій чоловік старший за мене на сім…

Лист коханому ... фото

Лист коханому ...

Психологія любові: роман у листахПишу тобі другого листа ... Ну, чому не можу сказати тобі все це в очі? Страх втратити…

Хочу заміж! фото

Хочу заміж!

Чоловік і жінка: як вийти заміжТак хочу! І не соромлюся цього. І що тут такого непристойного, що я хочу, щоб і в…

Я не прощаюсь... фото

Я не прощаюсь...

(Вірші)Я не прощаюсьМоя мрія кордонів не знає. Я, не прощаючись, йду. Чи люблю Вас, лише небо знає, Що розлюбив Вас -…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Мені 26 років, а мені не хочеться жити. Я втомилася