Розлучення, може хто був у схожій ситуації і зумів знайти вихід?

Як би я хотіла, щоб хто-небудь допоміг моїй сестрі позбутися страху перед розлученням!

Вона начебто вже і зважилася на розлучення ...

Але тут її дочка пішла в перший клас - а там, відповідно, багато витрат. І сестра каже `якщо я розлучуся, то не зможу забезпечити своїх дітей тим, що у них зараз є`.

Ми самі росли в бідній родині і знаємо, як це страшно - голодувати, носити рвані. А що відчувала наша мама, дивлячись на нас? Страшно навіть уявити. Будь-яка жінка, у якої є діти, зрозуміє це.

Вони живуть в маленькому містечку в Узбекистані, де неможливо знайти хоч якусь роботу, тим більше без вищої освіти. Неможливо навіть влаштуватися продавщицею, тому що там скрізь працюють тільки узбечки і беруть тільки "своїх". Якщо раніше ще можна було влаштуватися на завод (де і працює її чоловік), то сьогодні це нереально.

А у них 2 дітей, сестра його дуже любила. А він її зненавидів, принижує, б`є на очах у дітей. І йти їй нікуди, квартира записана на його матір.

Але як можна жити з тим, хто тебе не любить, не поважає, калічить фізично і духовно ?!

Дівчинка, їх 7 років дочка, вже перейняла на себе таку модель поведінки батька - якщо чоловік б`є, значить, так і повинно бить.Ее в класі б`ють хлопчаки, а вона навіть не говорить про це ні вчительці, ні, головне, мамі! Коли сестра запитала її `Чому ти не сказала мені?`.

Дитина безнадійно відповів `вони все одно будуть бити`. А?! Це ж жахливо, дівчинці всього 7 років, а вона вже змирилася з тим, що її б`ють хлопчаки, тому що батько б`є маму!

Коли сестра була налаштована на розлучення, я її активно підтримала в цьому рішенні, кажучи їй, що ми теж голодували, але ж виросли же все! Так і вона б з дітьми протрималася на аліменти, ми б допомагали чим змогли. І житло б знайшлося.

Але жінці, яка тепер сама по собі нерішуча, асоціальна, а тут ще й протягом 8 років били чоловіком, який в її житті перша любов і єдиний чоловік. Я відчуваю, як їй страшно почати нове життя в 34 роки з 2 дітьми.

Ще вона до смерті боїться, що він відбере у неї сина. Він їй так і заявив `У тебе немає грошей, а я підкуплю кого треба і відберу сина`. Боїться, що він не буде платити аліменти.

Звичайно ж, боїться пліток, що над нею будуть сміятися, будуть показувати пальцем, а містечко маленький.

Якби тільки в мене було достатньо фінансових можливостей! Я б її тут же з дітьми забрала від цього виродка. Він так скалічив її душу.

Вона його дуже боїться і в той же час вже звикла до нього, до цього життя, яким живе. А він її вбиває фізично і морально. Розлучення - це порятунок, нове життя. І в той же час на одні аліменти з 2 дітьми неможливо прожити.

Може, хтось був у схожій ситуації і зумів знайти вихід?

Аня

Поділися в соц мережах:

ІНШЕ

Дитина вчасно фото

Дитина вчасно

Дуже мені подобається фраза, що разом з дитиною народжується мама. Люблю її повторювати. І ось недавно задумалася: А…

Як отримати аліменти? фото

Як отримати аліменти?

Раніше «Красива і Успішна» розповідала про те, хто має право на аліменти, куди і як можна на них подати.…

Безвихідне положення фото

Безвихідне положення

Розлучення і дітиМоже бути, я пошкодую про написане, але зараз я просто відчайдушно сподіваюся, що хтось із прочитали…

Всього одна фотографія ... фото

Всього одна фотографія ...

Сімейні відносини. Зрада чоловікаХороші нині роблять фотоапарати - і дозвіл, і глибина різкості. Та й є він майже у…

Всяке бувຠфото

Всяке буває

жіночі доліКажуть, що про долю загадувати не можна - хто знає, як потім все обернеться. Ось і у мене обернулося так, що…

Всяке буває.. фото

Всяке буває..

Як пережити зраду чоловікаЯ про зраду хотіла трохи написати. У нас в сім`ї було таке ... Важко довелося, але пережили.…

Мами бувають різні ... фото

Мами бувають різні ...

Сім`я, батькиСлова про те, що батьківська любов безперечна, всього лише тільки слова. І я в цьому переконалася на…

Не вірте обіцянкам! фото

Не вірте обіцянкам!

Чоловік, дружина і коханкаДень перше вересня для мене був великим святом - мій син пішов у перший клас. Я проводжала…

Ти мене всього позбавила ...! фото

Ти мене всього позбавила ...!

Діти і батькиЗ батьком мого сина ми одружилися, коли вже можна було в пологовий будинок збиратися, а не в ЗАГС. Сталася…

У мене була подруга ... фото

У мене була подруга ...

Психологія відносин: про подруг і жіночу дружбуУ мене з моєю подругою все настільки склалося складно, що я до сих пір…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Розлучення, може хто був у схожій ситуації і зумів знайти вихід?