Привітання з новим роком 2016 прозі

Всім нам приємно говорити добрі і теплі слова рідним, друзям, колегам. У новорічну ніч ми особливо часто вимовляємо урочисті промови і приймаємо відповідні привітання.

Щоб ви змогли швидко підібрати потрібні слова, ми пропонуємо вам вивчити наступні привітання з Новим роком 2016 прозі, які підійдуть для будь-якої ситуації.

Підготуйте ще кілька смішних тостів на Новий рік. Вони обов`язково стануть в нагоді.

Поздоровлення в прозі з Новим 2016 роком: друзям, колегам і партнерам

• Бажаю тобі в Новому році кожен день знаходити сотні причин для доброї посмішки і сміху!
  • Нехай всі негаразди та проблеми відвернуться від тебе і забудуть дорогу до твого дому, а щастя і радість постійно висвітлюють твій шлях і зігрівають душу!
  • Вітаю з Новим 2016 роком! Нехай цей рік принесе 2016 потрібних подарунків, 2016 корисних знайомств і 2016 приємних звісток! Бажаю зустрічати кожен новий день цього року з посмішкою на обличчі і з купою грандіозних планів у голові!
  • Новий рік - час відкриття нових горизонтів! Бажаю Вам в наступаючому Новому році домогтися небувалих висот і досягти поставлених цілей! Нехай ваша впевненість в собі зростає з кожним днем, а професіоналізм збільшується в геометричній прогресії! Нехай робота в Новому році доставляє Вам тільки позитивні емоції і приносить неймовірну прибуток!
  • Кожна Новорічна ніч наповнена світлими надіями і мріями про прекрасне. Нехай для тебе цей рік пройде під девізом «У мене все вийде!», І всі твої заповітні бажання неодмінно збудуться!
  • Нехай 2016 рік стане справжньою казкою для тебе! Хочу побажати тобі дістати чарівну зірку з неба і саме в цьому Новому році знайти свого принца, купити пару коней і побудувати триповерховий замок!
  • Моє побажання тобі на Новий рік - зберігати позитивний настрій в будь-якій ситуації. Частіше посміхайся і смійся в обличчя всіх неприємностей. Нехай сумні моменти цього року з кожним ударом курантів йдуть все далі в минуле, а нове прекрасне майбутнє увіллється в твій будинок на світанку!
  • У новорічну ніч всі ми бажаємо змінити своє життя в кращу сторону: стати здоровішими, знайти любов, розбагатіти, схуднути, побувати в далеких країнах ... Хочу побажати тобі в новому 2016 році кинути виклик долі і зробити маленький, але важливий шажочек в невідомість! Настройся на позитив, і ти відчуєш всю солодкість життя! Нехай цей Новий рік стане переломним, але щасливим моментом!
  • Поспішаю привітати тебе з наступаючим Новим роком і побажати відмінного здоров`я, безмежного щастя і море щирої радості! Нехай вогненна мавпочка, символ 2016 року, подарує тобі іскрометний сміх і феєричне настрій на все 366 днів!
  • Наближається опівночі, і скоро ми почуємо довгоочікуваний бій курантів. Це магічне передчуття Нового року з самого дитинства викликає в нас бурю емоцій. Я хочу побажати вам запам`ятати це відчуття ейфорії і пронести його через весь 2016 год! Бажаю вам у Новому році частіше посміхатися і рідше згадувати про печалі!
  • Новий рік - це чарівне свято, який, незважаючи на однотонний білий пейзаж, запам`ятовується нам своїми різнокольоровими фарбами. Бажаю вам в наступаючому Новому році світитися так само яскраво, як новорічна гірлянда, мерехтіти так само красиво, як бенгальський вогонь і виглядати так само казково, як блискуча мішура! З новим роком!
  • Наближається сама довгоочікувана року - новорічна ніч. Родинне тепло, запах хвої і мандаринів викликають в нас захоплені почуття і відчуття неймовірного щастя. Нехай цей Новий рік стане для тебе дійсно щасливим і обдарує нескінченним теплом, незважаючи на морозець за вікном.
  • Вітаю з наступаючим 2016 роком! Бажаю тобі в цю новорічну ніч подружитися з Дідом Морозом і регулярно, протягом усього року, отримувати від нього подарунки!
  • Настає 2016 рік. Повні надій і бажань, ми зустрічаємо його в прекрасному настрої, в доброму здоров`ї і в оточенні таких чудових людей. Я хочу побажати всім нам щастя, удачі і успіху. Всі ми зібралися сьогодні тут, а це означає, що разом ми доб`ємося будь-яких висот. Все в наших руках, і у нас все вийде! З новим роком!

Заздалегідь підготувавшись до привітання близьких і друзів, ви зможете донести до них все ваші почуття і емоції. Наведені вище приклади можливих привітань з Новим роком 2016, оформлені в прозі, допоможуть вам висловитися красиво і нестандартно.

Будьте впевнені, всі гості оцінять вимовлені вами добрі побажання і щирі слова.

Поділися в соц мережах:

ІНШЕ

Мудрі тости на новий рік 2016 фото

Мудрі тости на новий рік 2016

Новий рік - добре свято. Рідним і друзям хочеться побажати в новорічну ніч тільки хорошого, світлого. І необов`язково…

Смішні тости на новий рік 2016 фото

Смішні тости на новий рік 2016

Новий рік - це веселе свято, який люди намагаються провести в колі близьких і друзів. І, звичайно ж, він не обходиться…

Вірші з новим роком 2016 фото

Вірші з новим роком 2016

Привітання з Новим роком хочеться робити яскраві і незвичайні. Кому сподобається стандартне «щастя і…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Привітання з новим роком 2016 прозі